Danas na SK: Sve što vam srce može poželjeti

Darrian Traynor/Getty Images

Današnja subota na SK ima zaista sve što jedan sportski fan može zamisliti.. El Clasico, londonski derbi između Tottenhama i Arsenala, veliki portugalski derbi, odličan tenis,...

Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Obožavatelji Premier lige ove subote već od 13:30 mogu uživati u velikom gradskom derbiju između Tottenhama i Arsenala. Borba za Ligu prvaka sljedeće sezone je u punom jeku, Spursi nakon dva uzastopna poraza i ispadanja iz utrke za prvaka Engleske jednostavno moraju ići na pobjedu u ovom susretu.

S druge strane Arsenal je u vrlo dobroj formi, slavili su u posljednje dvije domaće utakmice i nalaze se na četvrtom mjestu, posljednjem koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone. Može li Tottenham predvođen Harryem Kaneom slaviti nakon dva uzastopna poraza, ili će “Topnici” sa probuđenim Ozilom uzeti bodove na Wembleyu pogledajte samo na SK1 danas u 13:30.

U 16 sati počinju ostale utakmice ovog kola Premier lige. Aktualni prvak City gostuje kod Bournemoutha i igra im samo pobjeda. Taj susret je na rasporedu u 16 sati na SK2.

U isto vrijeme za teniske sladokusce slijedi finale ATP 500 turnira u Dubaiju između neponovljivog Rogera Federera i njegovog nasljednika Stefanosa Tsitsipasa koji ga je pobijedio na Australian Openu početkom godine. Hoće li Roger osvojiti stotu titulu, ili će mladi Grk ponovno slaviti pogledajte samo na SK1 u 16 sati.

U 18:30 slijedi vrlo bitna utakmica za West Ham i Newcastle. Obje momčadi igraju sve bolje u posljednje vrijeme i vidjet ćemo koja će momčad odnijeti pobjedu u ovom vrlo zanimljivom susretu. Utakmica je na rasporedu u 18:30 na SK1.

Šlager dana i cijele sezone Primere igra se u 20:45 na Santiago Bernabeu. El Clasico između Reala i Barcelone je najzanimljivija utakmica u svijetu nogometa i tako će biti i ovog puta.

Povezano

Barcelona bi pobjedom u ovom susretu vrlo vjerojatno uništila snove Realu o tituli prvaka i bit će zanimljivo vidjeti hoće li se ponoviti utakmica od prije tri dana u Kupu Kralja kada je Real igrao a Barcelona zabijala. Messi i društvo su na kraju lakoćom slavili 3:0 i plasirali se u finale Kupa Kralja gdje će igrati protiv Valencie.

Ovaj susret pratite ekskluzivno na SK1 uz komentar našeg Željka Vele.

I za kraj ovog fantastičnog dana na Sportklubu pogledajte najveći portugalski derbi između Porta i Benfice. Borba za naslov je u punom jeku, Porto ima bod prednosti i ova utakmica bi mogla biti presudna. Naravno ovaj susret nam je zanimljiv i zbog činjenice da je Benfica protiv Dinamu u osmini finala Europske lige.

Utakmicu pratite od 21:30 na SK3.