Bogata SK nedjelja: Sve oči uprte prema Old Traffordu

Clive Brunskill/Getty Images

Sportklub vam kao i svake nedjelje donosi pregršt uzbuđenja sa sportskih borilišta, ali danas je centralni događaj ipak najveći derbi engleskog nogometa između Manchester Uniteda i Liverpoola.

Pozornica: “Old Trafford”, glumci: nogometaši Uniteda i Liverpoola, žanr: drama, vrijeme 15:05, spektakl zajamčen.

Najveći derbi engleskog nogometa danas na “Kazalištu snova”, uz izravan prijenos na Sportklub televiziji (SK2, 15:05).

United želi nastaviti svoj sjajan niz pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera i izboriti pozicije koje vode u Ligu prvaka, dok s druge strane Liverpool želi ostvariti tri boda prednosti pred sve opasnijim Manchester Cityjem.

Donosimo vam uzbuđenja iz španjolske Primere, a prvu utakmicu možete gledati već od 12:00 sati između Leganesa i Valencije (SK1).

Ipak, ono najbitnije dolazi u večernjim satima, kada se od 20:45 (SK1) sastaju Levante i Real Madrid. “Kraljevski klub” je pod imperativom bodova ako žele ostati u utrci za naslov.

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Ne propustite i brojna košarkaška uzbuđenja u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a posebno izdvajamo dvoboje naših susjeda Srbije protiv Izraela i Bosne i Hercegovine protiv Bugarske (SK1).

Oscar Gonzalez/NurPhoto via Getty Images

Uz sve nabrojano ne propustite tenisko finale u Riju, rukometni EHF kup, ostala nogometna uzbuđenja…