SK subota: Derbi na Pizjuanu, Nexe, NBA…

David Ramos/Getty Images

Stigao je novi vikend u kojem nas očekuje niz izvrsnih sportskih događaja koje možete pratiti na programu Sportkluba.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Nogometom će dominirati veliki derbi u Primeri, Barcelona stiže na Sanchez Pizjuan (SK1, 16:15h) gdje će tražiti tri boda protiv Seville koja je upala u malu krizu rezultata. Na obje strane po jedan Hrvat, Ivan Rakitić godinama je standardan u dresu Barce, a sada dolazi na stadion koji ga je lansirao u orbitu, Marko Rog tek je nedavno stigao u Sevillu i postepeno zarađuje minutažu kod trenera Pabla Machina.

Najveći engleski derbi između Manchester Uniteda i Liverpoola na rasporedu je u nedjelju, a do tada možemo uživati u subotnjem okršaju kandidata za naslov prvaka Tottenhama koji gostuje kod Bunrleyja (SK1, 13:30h). U večernjem terminu od 18:30 sati igraju Leicester i Crystal Palace. Championship nudi derbi susret između West Broma i Sheffield Uniteda (SK4, 18:30h).

Od nogometa današnja ponuda uključuje i važne dvoboje u Turskoj i Rumunjskoj, za svakoga ponešto.

sportklub

Rukometni dan u znaku je Nexea koji nastavlja borbu u Kupu EHF. Momčad iz Našica od 19:30 sati na Sportklub 2 ugošćuje momčad Rabotnika. Nexe je favorit nakon dvije pobjede u isto toliko utakmica. Drugo po jakosti rukometno natjecanje Europe nudi još dvoboje Pulawyja i Granollersa, Balatona i St. Raphaela te Holstebra i Porta.

Košarka nudi uzbudljive dvoboje iz afričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, dok je košarkaški događaj dana NBA okršaj Philadelphia Sixersa i Portland Blazersa koji možete pratiti od 19 sati na Sportklub HD.

Također, danas ćemo vam ponuditi finale WTA turnira u Dubaiju, polufinalne okršaje s teniskog ATP 500 događaja u Riju, talijansku odbojku, a ljubitelji borilačkih sportova doći će na svoje Judo natjecanjem iz Dusseldorfa.

Za detaljan pregled TV rasporeda, slobodni ste kliknuti na OVAJ link.