SK nedjelja: Derbi na Otoku, LeBron, Messi, EHF kup…

Shaun Botterill/Getty Images

Sportklub vam kao i svake nedjelje donosi pregršt sadržaja na svojim kanalima, a posebno smo izdvojili najzanimljivije utakmice.

Clive Brunskill/Getty Images

U 17:00 sati nas očekuje veliki derbi engleskog nogometa između Manchester Cityja i Chelsea, a utakmicu možete pogledati na Sportklubu 1.

“Građani” se bore za naslov prvaka, i nakon pobjede Liverpoola protiv Bournemoutha nemaju pravo na kiks, dok “Plavci” se bore za mjesta koja vode u Ligu prvaka i također su pod imperativom osvajanja bodova.

Sportklub vam od ove godine premijerno donosi utakmice iz rukometnog EHF kupa, a danas su na rasporedu dvije utakmice.

Od 15:00 sati jedan od favorita natjecanja Fuchse Berlin igra protiv Saint-Raphael Vara, dok od 19:30 igraju Granollers i Kiel.

Obje utakmice možete pogledati na Sportklubu 2.

Za sve ljubitelje španjolske Primere donosimo veliki derbi između Baska i Katalonaca, Athletic Bilbao dočekuje vodeću Barcelonu. Utakmica počinje u 20:45 sati (SPORTKLUB 1), a Barcelona ima priliku pobjedom drugoplasiranom Realu pobjeći na osam bodova.

NBA uzbuđenja smo ostavili za kraj, a donosimo vam dvoboj između Philadelphija 76ersa i Los Angeles Lakersa. Domaćini ulaze u dvoboj kao favoriti, ali nikad se ne treba otpisati momčad u kojoj igra LeBron James.

Utakmica počinje u 21:30 sati uz izravan prijenos na Sportklubu 3.