SK Nedjelja: Šarić protiv Zupca, Messi i Modrić, NFL…

Alex Caparros, Getty Images Sport

Nedjelja je dan odmora, a najbolje se odmoriti uz mnoštvo sporta koji danas nudi Sportklub.

Hannah Foslien/Getty Images

Krenimo s košarkom. Večeras od 21:30h na Sportklub 2 možete pratiti okršaj dva hrvatska igrača, Dario Šarić i njegova Minnesota čekaju Ivicu Zupca i oslabljene LA Lakerse koji stižu bez LeBrona Jamesa i usred niza od četiri poraza u posljednjih pet utakmica. No, prije nego dočekate krunu košarkaškog dana možete se opustiti uz jedno od najboljih europskih prvenstava, ono iz Turske. Očekuju vas dvoboji Afyona protiv Gaziantepa, Karšiyake i Bahčešehira te Banvita i aktualnog prvaka Fenerbahčea. No, tu je još VTB Liga (Lokomotiv vs Zielona Gora, Nižnji Novgorod vs Astana), a od 18 sati na SK5 prenosimo Bundesligu, susret Ulma i Bamberga.

Kao i uvijek, nogomet nudi ponešto za svakoga. Drugi dan trećeg kola FA Cupa donosi dvoboj Manchester Cityja i Rotherama (SK3, 15h), okršaj Wokinga protiv premijerligaša Watforda, Leicester gostuje kod Newporta, Fulham će dočekati Oldham,a drugoligaški derbi će igrati QPR i Leeds. Jedan od noviteta u programu Sportkluba jest francuski kup, od 20:45 možete pratiti gostovanje velikog PSG-a kod niželigaša Pontivyja. Pratit ćemo gostovanje Marseillea kod Andrezieuxa, dok će Bordeaux biti favorit protiv Le Havrea.

(Photo by Aitor Alcalde/Getty Images)

La Liga je jedna od najpopularnijih liga svijeta, a kao i svakog vikenda događanja možete pratiti na Sportklubu. Nedjelja će zaposliti Real i Barcelonu. Madridski klub će dočekati Real Sociedad (SK1, 18:30h), a Barcu od 20:45h (SK1) očekuje gostovanje kod Getafea. Derbi kola igra se u Sevilli gdje će domaćin od 16:15h dočekati Atletico Madrid.

Večer je ponovno rezervirana za NFL Wild Card playoff, od 19:05h pratimo dvoboj Baltimore Ravensa i Los Angeles Chargersa, dok u 22:40h na teren izlaze Chicago Bears i branitelji naslova Philadelphia Eaglesi. Obje utakmice možete gledati na kanalu Sportklub 3.

Posljednji dan u tjednu donosi i najbolju odbojkašku ligu Europe iz Italije, a svi ljubitelji tenisa doći će na svoje u noćnim prijenosima s WTA turnira u Sydneyju.

Za detaljan raspored TV programa slobodni ste baciti pogledOVDJE.