Plazma Sportske igre mladih-mali nogomet: finale

Bongarts/Getty Images

Plazma Sportske igre mladih su najveća sportska manifestacija za djecu i mlade u Europi, a Sportklub vam donosi utakmice finala u malom nogometu, koja su na rasporedu od 10:15 sati u utorak.

Bongarts/Getty Images

Plazma Sportske igre mladih organizira se u 3 zemlje u regiji: Hrvatska, Srbija i Bosna i Hercegovina. Svake godine raste broj djece, a prošle godine je nastupilo čak 160 000 sudionika.

Na ovaj način djecu se nastoji educirati o sportskom načinu života, ali i nastojanjem za druženjem međusobnim, te učenjem odgovornom životu.

Sportklub vam u svom programu u utorak donosi prijenos finalnih utakmica u malom nogometu. Prijenos možete pratiti uz komentar Patrika Mršnika.

U prvom finalu (2003 godište) igraju Amigosi iz Bedekovčine i Platinum iz Požege od 10:15 sati, a u drugom finalu (2000 godište) igraju Shpaneri iz Zagreba i Rumpupliranerumpumpuplice iz Knina od 11:00 sati.