Veliko priznanje za portal Sportkluba

sport klub

Portal Sportkluba jedan je od četiri najbolja u Srbiji u kategoriji “sport i avan(turizam)” u izboru lista PC Press.

“Medijski portal Sportkluba je polako, ali sigurno prerastao ulogu podrške TV kanalima i razvio se u ozbiljan sportski i medijski portal koji iz minute u minutu obaviještava svoje čitatelje o najbitnijim sportskim događajima širom svijeta. Pored preglednih lista aktivnih utakmica s jedne, tu je i lista posvećena domaćim timovima i sportašima. Od nedavno je uvedena i stalna esports rubrika koja prati događaje i u ovoj sferi”, navodi se u obrazloženju nagrade.

Svečanost i dodjela nagrada “Top 50 najbolje online stvari u 2017”, 21. po redu, održana je u Skupštini grada Beograda, a u ime Sportkluba nagradu je primila novinarka Jelena Trajković.

Hvala svim našim čitateljima na velikom povjerenju koje nam ukazujete, a mi ćemo se truditi da u budućnosti budemo još bolji – i dalje ćete se radovati autorskim tekstovima i analizama, ekskluzivnim intervjuima i video sadržajem, kao i pravovremenim vijestima jer radimo 00-24 svih 365 dana u godini.

.