Sretan nam 12. rođendan!

sport klub

Najkvalitetniji i najgledaniji sportski kanal u regijij, Sportklub, proslavio je u danas 12 godina postojanja.

Tijekom ovog razdoblja neprestano smo podizali standarde i postavljali visoke ciljeve isporučujući najsadržajniji sportski program. Uspjeli smo nametnuti tempo koji nije bilo lako pratiti, rušeći rekorde po broju prijenosa i sati programa uživo, uključujući se sa najvećih sportskih događaja širom svijeta.

Bili smo svjedoci najvećih dostignuća, pratili razvoj najvećih svjetskih talenata koji su danas dominatni u svojim disciplinama, rasli i razvijali se zajedno s mnogim klubovima i ligama. Postali smo sinonim za vrhunski sport, od engleskog Premier Leaguea, španjolske Primere, preko košarkaške Eurolige i NBA, do Formule 1 i Moto GP.

Pratili smo uspon naših i svjetskih tenisača, ali i nastupe naših košarkaša u NBA ligi.

Bilo bi predugo nabrajati sve nevjerojatne koševe, poteze, golove, trenutke koji se i danas prepričavaju, a bili su prenošeni na Sportklubu.

Možda se u noći s nedjelje na ponedjeljak na Superbowlu dogodi još jedan takav preokret, za povijest?
Saznat ćete jedino ako nas nastavite gledati…