Kreće treći dan Sport Festa

Sport Fest

Dolaze poznati hrvatski sportaši i estradne zvijezde, a večer donosi borilački spektakl NFC 8. Jedan od sponzora Sport Festa je i Sportklub televizija.

Počeo je treći dan Sport Festa! Program je započeo vaganjem i mjerenjem hrvatskog Body Building saveza, koji će od 14h imati svoje natjecanje! Nastavlja se prvenstvo srednjih škola u stolnom tenisu , natjecanje na streljačkom simulatoru i turnir u šahu na 6 ploča. Tijekom cijelog dana održavaju se prezentacije sportova pri čemu ističemo wushu, nanbudo, taichi i wing chun.

Subota je rezervirana za posjete poznatih hrvatskih sportaša. Od 11h na štand Hrvatskog vaterpolskog saveza dolaze zlatne Barakude Ivan Marcelić i Luka Bukić te hokejaši Medveščaka koji će dijeliti karte ua utakmicu!

U 14h dolaze nam poznate zvijezde igrati turnir u košarci – Tomislav Jelinčić, Luka Vidović, Filip Juričić, Rotary klub te mnogi drugi!

Večer je rezervirana za borilački spektakl NFC 8 ( Nokaut Fighting Championship). Borba počinje u 20:30h. Cijena ulaznice iznosi 50kn i može se kupiti na ulazu u 5. paviljon.