Bogata i raznolika sportska nedjelja na Sportklubu

David Ramos, Getty Images

Nema razlike iz nedjelje u nedjelju na našim programima, a današnja je posebno eklektična s mnoštvom različitih događaja koje se može pratiti u izravnim prijenosima. Počeli smo već u 11.00 VTB košarkom, a od 12.00 se na SK 1 prati baskijski derbi Athletica i Alavesa u Primeri.

Na “jedinici” nastavljamo nogometom, prvo od 14.30 FA kup Liverpool – Plymouth, a onda od 17.00 isto natjecanje u sudaru Tottenhama i Aston Ville. Po završetku te utakmice uključujemo sa na tursku košarku i pratimo tamošnji derbi Bešiktaša i Fenerbahčea, a od 20.45 poslastica za kraj, derbi Primere igraju Villareal i Barcelona.

Na SK 2 se krenulo već u 11.00 utakmicom Astane i Nizhnya, VTB liga, a od 12.30 kreće finale ATP turnira u indijskom Chennaiju. U 16.00 FA kup Chelsea i Peterborough, pa od Španjolci od18.30 Celta i Malaga, a čim završi taj ogled uključujemo se na NBA parkete i pratimo utakmicu Millwaukee-Washington.

Sportklub 3 je u ranijim satima razerviran za košarku i nogomet, a navečer za NFL. U podne su krenuli Alcorcon i Murcia u sklopu Segunde, a već u 14.30 nova utakmica VTB lige, sudar Lokomotiv Kubanja i Unicsa. U 17.00 su u istom natjecanju na rasporedu Zenit i Khimki, a onda kreće svijet američkog nogometa. U 19.00 Pittsburgh – Miami, a u 22.45 Green Bay – NY Giants.

No to nije niti blizu sve što se danas nudi, budući na programima SK4, SK5, SK6 i SK HD ima još dosta prijenosa, ukupno čak 16, a gledatelji mogu uživati u KHL-u, portugalskom nogometnom prvenstvu, talijanskoj, turskoj i VTB košarci, a bit će i nekih dobrih utakmica s nogometnih travnjaka Španjolske. U svakom slučaju, ponešto za svakoga. Kompletan raspored pogledajte na našim stranicama – http://sportklub.hr/TV-Program.