Sretna Nova godina uz Sportklub i Premier ligu live

Rob Newell/CameraSport via Getty Images

Ušli smo u novu godinu, a Sportklub je već tradicionalno ovdje 1.1 kada se na otoku igraju utakmice Premier lige, danas 2 u programu, a sutra većina.

Počinjemo u 14.30, kada će na Vicarage Roadu u Watfordu čast otvaranje 2017. godine imati Watford i Tottenham. Spursi su u odličnoj formi, iza sebe imaju pobjedu 1-4 kod Southamptona, ali i dvije utakmice prije toga. Watford pak ne briljira, prosinac je bio dosta skroman i nadaju se popravljanju dojma na startu nove godine. Prijenos SK1.

U 17.00 igra se druga današnja utakmica, londonski obračun Arsenala i Crystal Palacea. Arsenal bi mogao ispustiti svoju poziciju ako Spursi savladaju Watford, ali ju može i vratiti trijumfom nad Palaceom, kojega je preuzeo Sam Allardyce i danas ima veliki test protiv starog poznanika Arsenea Wengera.