SK Podcast Best Off: Da sam jeo meso pao bi i Lewis

sportklub

Na početku pandemije Covida19 dok se naš program ‘ugasio’ što se tiče izravnih prijenosa odlučili smo krenuti sa svakodnevnim podcastima. I tako smo dan po dan razgovarali s našim uvaženim sportašima i sportskim djelatnicima. Bilo je tu doista velikana one starije garde poput Ćire Blaževića, Ratka Rudića, Nikole Pilića, Božidara Maljkovića, naših vatrenih Prosinečkog i Štimca, fantastičnog Ivice Kostelića, boema Bake Sliškovića, naših teniskih djevojaka Donne Vekić i Ane Konjuh, asova Marina Čilića i Borne Ćorića, zlatnih olimpijaca Sinkovića, Ćavara, Vorija, Metičića, Bukića. Željko Mavrović nam je priznao da je jeo meso da bi srušio Lenoxa Lewisa, Vjeko Škrinjar pak otkrio pakao 13. svibnja 1990. godine i neodigrane utakmice Dinama i Crvene Zvezde, a Tomislav Ivković kako je dobio okladu s jednim od najvećih nogometaša u povijesti Diegom Maradonom.
Sve najbolje detalje možete pogledati u našem Best Off izdanju, a nakon kratke stanke, ponovno će te u programu Sportkluba i na našem portalu gledati nova izdanja super zanimljivih razgovora.