SK NEDJELJA: Posljednji dan PL sezone, Andaluzija…

Alex Pantling/Getty Images

Nedjelja u programu Sport Kluba proći će u dominaciji završnog kola Premier lige.

Mjesec i pol dana doslovno je proletjelo u ludom tempu Premiershipa, pa smo u visokom ritmu stigli i do posljednjeg, 38. kola. Sport Klub vam danas nudi sve što biste od najbolje nogometne lige svijeta mogli zamisliti, pitanje je samo što ćete odabrati. Derbi dana bez ikakve sumnje igra se na stadionu King Power gdje se u izravnom okršaju domaći Leicester i Manchester United bore za mjesto u Ligi prvaka, gostima je dovoljan i remi.

Istovremeno, Chelsea dočekuje vrlo dobre Wolvese, Plavi također nisu posve sigurni u mjesto među najboljim momčadima Europe stoga valja biti posebno oprezan protiv opasne momčadi Wolverhamptona. Zanimljivo će biti i u Londonu gdje Tottenham mora pobijediti Crystal Palace kako bi preskočio Wolvese u borbi za šestu poziciju i mjesto u Europa ligi.

Što se nogometa tiče, pratit ćemo još utakmice iz Danske, Islanda, Bjelorusije, Japana i Turske gdje ćemo vidjeti službenu promociju novog prvaka Bašakšehira, a ostat ćemo još malo u Engleskoj gdje nas čeka uzbudljiv okršaj Swanseaja i Brentforda u borbi za plasman u Premier ligu.

No, nogomet nije jedini sport koji pratimo ove nedjelje, nastavlja se MOTOGP sezona u Španjolskoj, završni vikend vozi se u Andaluziji.

Kao i uvijek, potpun program Sport Kluba možete POGLEDATI OVDJE.