Danas na SK: Moto GP, odluke u Portugalu i Turskoj

Octavio Passos, Getty Images Sport

Subota na Sportklubu uvijek znači bogat program, pa je tako i danas, iako su one najjače nogometne lige gotove.

Odmah od jutra pa skroz do predvečer možete na Sportklubu 1 pratiti uzbuđenja iz svijeta motociklističkog svijeta, donosimo vam treninge i kvalifikacijske utrke najboljih motociklista svijeta.

Nakon toga na SK1 nam slijede nogometna uzbuđenja. Prvo od 17:30 možete gledati utakmicu bjeloruske lige između Belshine i Nemana, a nakon toga slijede uzbuđenja iz Turske gdje je rasplet prvenstva.

Od 20:00 sati na SK1 Gencelebirigli i Bešiktaš odmjeravaju snage, a u isto vrijeme na SK3 Igraju Fenerbahče i Rizespor.

Danas nam se vraća na Sportklub i kineski nogomet, a utakmicu prvog kola između Guangzhou Evergrandea i Shanghai Shenghue pratite od 12:15 na SK2.

U Portugalu je također rasplet prvenstva, a derbi utakmicu između Porta i Brage gledajte od 22:15 na SKHD.

Uz sve navedeno donosimo vam još sadržaja iz Estonije, Meksika, Ukrajine….

Michael Dodge/Getty Images