SK NEDJELJA: Završni čin La Lige, Kovačić stiže Unitedu

Andreas Schaad/Bongarts/Getty Images

Posljednji dan vikenda donosi završni čin neobične sezone španjolskog nogometa. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Poznato je ono najvažnije, Real Madrid osvajač je trofeja najbolje momčadi Primere Division, prvi put nakon dvije godine. Također, znamo i tko će igrati Ligu prvaka iduće sezone, no ne znamo konačan popis sudionika Europa lige. U igri su Real Sociedad, Getafe, Valencia i Granada, a mala šansa nudi se Bilbau i Osasuni.

Većina utakmica La Lige počinje od 21 sat, a u glavnom događaju dana na SK1 pratimo okršaj Atletico Madrida i momčadi iz Sociedada. Na SK4 pogledajte posljednju utakmicu Luke Modrića ove sezone, Real gostuje kod Leganesa koji je u žestokoj borbi za opstanak. Upravo su i ‘fenjeraši’ zanimljivi posljednje španjolske večeri ove sezone. Espanyol i Mallorca ispali su u drugu ligu, a pridružit će im se Leganes ili Celta. Sve utakmice Primere možete pratiti u MULTIPRIJENOSU na SK3.

Večernji nogometni program ipak će proći u dominaciji Manchester Uniteda i Chelseaja koji će igrati za mjesto drugog finaliste FA Cupa. Englezima ćemo se baviti i ranije u danu, očekuju nas susret davljenika Bournemoutha protiv Southamptona i derbi borbe za Ligu prvaka, barem s jedne strane, Leicester stiže na noge Tottenhamu, dvoboj pratimo od 17 sati na SK3.

Auto-moto fanovi doći će na svoje prvom utrkom sezone MOTOGP, natjecanje u Jerezu počinje od 10 sati, a prijenos pratimo sve do kasnog poslijepodneva.

Kao i uvijek, kompletan raspored cjelokupnog sadržaja možete POGLEDATI OVDJE.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas