SK NEDJELJA: Finalni dan u Zadru, derbi u Liverpoolu

Clive Brunskill Getty Images

I ove nedjelje zaista bogati sadržaj na kanalima Sport Kluba

Za kraj tjedna pripremili smo spektakularan sadržaj na našim kanailma, uistinu nas čeka jedan fantastičan sportski dan.

Svi zanimljiviji sadržaji počinju tamo negdje iza ručka, pa se od 14 sati udobno smjestite u svoje kauče i uživajte. Teniski spektakl u Zadru ide dalje, Novak Đoković je prvi finalist, a tko će biti drugi saznat ćemo nešto kasnije. Dakle, na SK2 cjelodnevan program u Zadru, a sve starta zapravo u 12:30 kad kreće studio gdje će naši novinari ugostiti mnoga poznata lica.

Ćorić igra protiv Krstina, Zverev protiv Rubljova. Čilić protiv Petrovića i na kraju Đoković protiv Serdarušića. Zapravo će najneizvjesnije biti rusko-njemački dvoboj između Rubljova i Zvereva koji će odlučiti tko će biti drugi finalist, iako je tu i Petrović u još nekim kombinacijama. Finale je na rasporedu od 20 sati.

Na SK1 od 15 sati možete pogledati dvoboj Newcastlea i Sheffield Uniteda. a odmah iza njih na Villa Parku Aston Villa dočekuje Chelsea. Na našim ostalim kanalima možete pogledati dvoboje u ruskom i austrijskom prvenstvu.

Prave poslastice kreću navečer, a pogotovo od 20 sati na SK1 gdje se u Liverpoolu igra Merseyside derbi. Bit će zanimljivo vijdeti hoće li Redsi nastaviti istim putem kao što su krenuli i na početku, ali ruku na srce, titula je već osigurana.

I na kraju današnjeg dana, ponovno na istom programu od 22 sata Real Sociedad u San Sebastianu dočekuje Real Madrid. Barcelona je kiksala u Sevilla odigravši neriješeno, pa tako Kraljevi eventualnom pobjedom kod Sociedada vraćaju priključak u potpunosti obzirom da bi se tada bodovno izjednačili na ljestvici.