SK KVIZ (SK1 – 21 sat) Na scenu stupa Željko Vela

SK

Sportklubov TV kviz ide dalje. Nakon što smo već dobili sedam sudionika četvrtfinala, vrijeme je da vidimo tko će proći dalje u posljednjem kolu, u kojem će se natjecati i najveće ime Sport Kluba.

Autor kviza je naš komentator i novinar Krešimir Karačić koji je ujedno i voditelj kviza. Teška vremena u svijetu prisilila su nas na Skype verziju kviza koju nije lako realizirati zbog više činjenica.

U posljednjem kolu susrest će se naš prekaljeni sportski komentator i veliki znalac na svim područjima sporta Željko Vela te jedan od pripadnika mladih snaga komentatora i novinara koji itekako mnogo obećavaju, Petar Čondić.

SK

Iako vjerujemo da ste već ‘pohvatali’ pravila, ponovit ćemo ih još jednom. Pitanje počinje kada voditelj kaže o čemu će pitanje biti, npr Davor Šuker. Tada natjecatelj koji je prvi na potezu bira koliko će bodova uložiti, ima opciju uložiti 2,4 ili 6 bodova. Tada slijedi pitanje bez ponuđenih odgovora za koje imate 20 sekundi za odgovor. Ako krivo odgovorite na pitanje, gubite onoliko bodova koliko ste uložili, ali ako ne odgovorite ne gubite ništa zasada, te vaš protivnik ima pravo odgovoriti na pitanje i može točnim odgovorom osvojiti bodova koliko ste vi uložili- Ukoliko obojica ne znaju odgovor, onda idu četiri ponuđena odgovora od kojih je jedan točan. Ponovno odgovara onaj koji je prvi na redu, te ako ne odgovori gubi bodove.

Sustav natjecanja je jednostavan: 16 komentatora nadmeće se po principu “na ispadanje do pobjednika”. Iznad možete vidjeti kako izgleda kostur turnira, a u nastavku donosimo dosad zabilježene rezultate uz poveznice na epizode u kojima su ti rezultati i zabilježeni!

Napomenimo samo da su svoj prolaz dalje osigurali Josip Juraj Pajvot koji je bio bolji od FranaMihaljevića, zatim Goran Stojanović koji je nadmudrio Sašu Živka. Ivan Švajhler je prošao dalje pobjedom nad Ivanom Blaževićem, dok je teniski stručnjak Vedran Ljubej bio bolji od košarkaškog stručnjaka Vlade Radičevića.Marin Mrduljaš Babo bio je bolji od Tomislava Trtanja, Ivan Ivković je izbacio Antonia Prcea, dok je u posljednjem susretu kojeg ste mogli pratiti Ivan Hodoba znanjem nadmudrio Antonia Bakovića.

Budite s nama na SK1 od 21 sat i pratite dvoboj posljednjeg dvoboja 1/8 finala SK kviza RIZIK ili OPREZ!