Nastavlja se borba za SK prvaka, slijedi NBA vs WTA!

Ostali sportovi - Ostalo 17. tra 202023:11 > 23:22
SK

U subotu u 23 sata na Sportklubu 1 pogledajte novu epizodu kviza kojemu je autor i voditelj naš novinar i komentator, Krešimir Karačić.

Sljedeći koji će odmjeriti kvizomanske snage su Vlado Radičević, stručnjak za NBA ligu i cijelu košarku te Vedran Ljubej, čovjek koji navodno ponekad čak i jede reketom.

sport klub

Kako će se rasplesti sučeljavanje ovih dvaju takmaca pogledajte u subotu navečer, a do tada, možete se prisjetiti dosadašnjih izdanja kviza koji je u ovoj fazi izveden kao interno prvenstvo redakcije Sport kluba.

Sustav natjecanja je jednostavan: 16 komentatora nadmeće se po principu “na ispadanje do pobjednika”. Iznad možete vidjeti kako izgleda kostur turnira, a u nastavku donosimo dosad zabilježene rezultate uz poveznice na epizode u kojima su ti rezultati i zabilježeni!

1. izdanje: PAJVOT – MIHALJEVIĆ (13):(-1)
2. izdanje: STOJANOVIĆ – ŽIVKO (19):(-8)
3. izdanje: ŠVAJHLER – BLAŽEVIĆ (12):(0)
4. izdanje: BABO – TRTANJ (4):(0)