Kakav turnir! Tom Brady u rijetko viđenom spektaklu

Jim Rogash /Getty Images

Tom Brady se već priprema za ono što slijedi u novoj NFL sezoni kao član Tampa Bay Bucsa, a obzirom kako je sezona udaljena gotovo šest mjeseci, QB legenda pronašao je novu zanimaciju.

Tom Brady i niz slavnih osoba iz svijeta Hollywooda sudjelovat će u spektakularnom pokeraškom turniru koji će imati humanitaran karakter.

NFL legenda naći će se za istim virtualnim stolom kao i neke od najvećih holivudskih zvijeda poput Matta Damona, Bena Afflecka, Adama Sandlera, Jona Hamma, Jasona Batemana, a naći se i komičarka Sarah Silverman te poznati glazbenik Adam Levine

Novac koji se zaradi, a koji će moći donirati i gledatelji putem gaming platforme Twitch, dodijelit će se raznim organizacijama koje se bore protiv pandemije koronavirusa. Sam događaj organizira udruga Feeding America koja godišnje proizvede i podijeli više od 40 milijuna obroka onima koji si iste ne mogu priuštiti.