TV KVIZ – naši komentatori znanjem se bore za slavu!

Ostali sportovi - Ostalo 5. tra 202023:37 > 23:38
SK

Od srijede možete pratiti novotariju u programu Sport kluba - TV kviz!

Riječ je autorskom uratku našeg novinara i komentatora Krešimira Karačić. On je ujedno i voditelj kviza koji nosi ime RIZIK ili OPREZ.

Prvu epizodu mogli ste pogledati 2. travnja, a u njoj su kvizomansko znanje odmjerili Josip Juraj Pajvot i Fran Mihaljević.

To je, zapravo, bio tek početak zabave! Naime, kroz sljedećih nekoliko tjedana, srijedom i subotom u 20.30 na kanalu Sport kluba moći ćete pratiti po jedan dvoboj naših komentatora koji će se po principu ispadanja boriti do konačnog pobjednika!

U ždrijebu se nalazi 16 kandidata, a kako izgleda kostur natjecanja pogledajte na donjoj fotografiji.

SK

U sljedećem izdanju kviza, u srijedu 8. travnja od 20.30 sati, možete pratiti nadmetanje Ivana Švajhlera i Ivana Blaževića.

Na kraju, napominjemo da je ovo tek uvod u ono što bi na našoj televiziji trebalo zaživjeti u skoroj budućnosti, a to su kviz emisije u kojima bi se za nagrade trebali nadmetati i gledatelji te čitatelji Sport kluba!!