Nedjelja na SK: Real šest zaredom, dan velikih finala

Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Posljednji dan vikenda ponovno nudi pregršt sportskih događaja koje možete pratiti uživo na kanalima Sportkluba.

Photo by Clive Brunskill/Getty Images)

Prvi događaj uživo pratimo iz tajlandskog Hua Hina (SK2) gdje će od 11 sati Magda Linette i Leonie Kung boriti se za titulu pobjednice turnira koji se proteklih sedam dana igrao za nagradni fond od 275 tisuća dolara.

To je samo uvod u još tri teniska finala koja ćemo danas pratiti u programu Sportkluba. Kiki Bertens igrat će protiv Elene Rybakine u finalu Sankt Petersburga, mladoj Kazahstanki ovo je već treće finale sezone (jedna titula). Najveći turnir tjedna igra se u Rotterdamu gdje će Gael Monfils pokušati obraniti naslov pobjednika, u finalu će ovoga puta biti nova kanadska teniska zvijezda Felix Auger-Aliassime. Dvoboj će započeti u 15:30 sati (SK2). Teniski dan završavamo u Buenos Airesu, u glavnom gradu Argentine za titulu će se boriti Casper Ruud i senzacija turnira Pedro Sousa.

Nogomet u dvije najbolje svjetske lige ponudit će niz zanimljivih dvoboja. Premier liga nudi dva okršaja, od 15 sati Jose Mourinho i njegov Tottenham otvaraju borbu u Birminghamu protiv Aston Ville dok će nešto kasnije Arsenal tražiti slavlje pred svojim navijačima u srazu s Newcastleom. La Liga pak najvažniji dvoboj nudi u večernjem terminu – od 21 sat (SK2) pratimo može li madridski Real ostvariti šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu i ponovno ‘solo’ preuzeti vodeće mjesto u ligi ispred Barcelone.

Ljubitelji europske košarke doći će na svoje dvama kup finalima. Od 15 sati na SK5 pratimo završni okršaj turskog kupa, u Ankari se sastaju Fenerbahče i Darussafaka, dok će u večernjem terminu od 20:30 sati finale njemačkog kupa igrati Alba i Oldenburg.

Kao i uvijek, najpotpuniji TV raspored možete pronaći na našoj web stranici, odnosno na poveznici – TV RASPORED.