SK subota: Težak izazov za Barcu, teniska polufinala…

Aitor Alcalde/Getty Images

Sportklub vam kao i svake subote donosi bogat sportski dan, a u posebnom fokusu su nogometna i teniska uzbuđenja.

Lewis Storey, Getty Images Sport

Već od 13:30 možete pogledati na Sportklubu 3 novi dvoboj Championshipa između West Bromwich Albiona i Nottingham Foresta.

Bilićeve trupe nastavljaju jurišati prema Premier ligi, a upravo dvoboj protiv neugodnog Foresta može biti jedan od ključnih u utrci za prva dva mjesta.

WBA na vrhu ima šest bodova više od drugoplasiranog Leedsa, ali pred igračima Slavena Bilića još je puno posla.

Alex Caparros/Getty Images

Barceloni slijedi novi težak izazov, na Camp Nou dočekuju ovogodišnje najugodnije iznenađenje Getafe.

Leo Messi i ekipa više nemaju prostora za kiks budući da se Real odvojio na vrhu, ali danas igraju protiv Getafea koji igra u sjajnoj formi, a ostvarili su tri uzastopne pobjede prije ovog gostovanja.

Utakmicu pogledajte na Sportklubu 1 od 16:00.

Ne propustite ni uzbuđenja iz Premier lige s posebnim naglaskom na susret “novog prvaka” Liverpoola kod Norwicha, a tu utakmicu gledajte na Sportklubu 3 od 18:30.

Dean Mouhtaropoulos

Uz sva nogometna uzbuđenja, danas vam donosimo i polufinala s teniskih turnira u Rotterdamu, Buenos Airesu, Tajlandu, a mečeve iz Sankt Peterburga moći ćete pogledati u snimci.

Za sve detalje teniskih, ali i drugih još uzbuđenja, posjetite raspored na našoj stranici Sportklub Hrvatska.