Sportklub Hrvatska danas slavi 12 godina postojanja

sportklub

Prije točno 12 godina Sportklub Hrvatska krenuo je s radom.

Sportklub je prije točno 12 godina krenuo samo s jednim programom. Otprilike dva tjedna kasnije uveli smo i drugi program – Sportklub plus na kojem se prikazivao samo nogomet.

Prvi prijenos bila je utakmica Bundeslige.

Od tada Sportklub kontinuirano raste, s vremenom smo postali jedan od najboljih sportskih kanala u ovom dijelu Europe. Dobili smo i nagradu za tehnički najuređeniji kanal u Europi.

Danas smo prisutni na svim platformama i kod svih operatera.

S nama su od prvog dana i neki poznati glasovi koje i danas slušate u najzanimljivijim prijenosima. Neven Cvijanović koji je danas naš reporter s utakmica Premier lige, Goran Stojanović – teniski mag, Neven Perok, Davor Trutin, Goran Grgić i vjerojatno prvi glas ovih prostora Darin Janković.

Sportklub je sinonim za kvalitetu prijenosa i komentiranja. Kvaliteta programa je odlična i u budućnosti će biti još i bolje.

Sportklub se emitira na čak 12 kanala i po tome smo najbolja sportska televizija u ovom dijelu Europe.

Na našoj televiziji danas možete pratiti nevjerojatno kvalitetne sadržaje. Od engleske Premier lige i španjolske Primere, do najvećih teniskih turnira uključujući i najveći turnir na svijetu Wimbledon.

Najbolje košarkaše Europe možete pratiti u Euroligi i Eurocupu,a za ljubitelje brzina tu je Moto GP.

Ima tu još mnogo fantastičnih događaja koje možete pratiti samo na Sportklub televiziji.