Ostalo

11.09.2019 | 15.36

'Mini Vatreni' u 1/2 EP-a! Gledajte ih sutra samo na SK

Hrvatska U19 futsal reprezentacija izborila je polufinale Europskog prvenstva pobjedom protiv Ukrajine 3:1.

Hrvatska U19 futsal

uefa.com

U izravnom dvoboju s Ukrajincima igrao nam je i bod, no izabranici Marinka Mavrovića bili su bolji te na kraju zasluženo slavili 3:1.

Ukrajinci su poveli preko Blanka u 13. minuti, da bi do poluvremena Hrstić izjednačio.

Hrstić je u 32. donio preokret Hrvatskoj, da bi pobjedu u 30 sekundi prije kraja potvrdio Sučić.

Hrvatska je tako izborila polufinale gdje nas čeka Portugal. Dvoboj na Sportklubu možete gledati u četvrtak u 16 sati. U drugom polufinalu u 19 sati igrat će Španjolska i Poljska.

U19 Futsal - Morina: Potvrda da možemo biti sila

Stigao je dan D! U finalu futsal Eura, prvog u povijesti u 19 sati (Sportklub 3) sudarit će se Hrvatska i Španjolska

Futsal Liga prvaka opet siže u Makarsku

Nakon što je momčad Novog Vremena Apfel obranila naslov futsal prvaka Hrvatske i tako izborila nastup u Ligi prvaka, Makarani su ponovno, kao i lani, dobili domaćinstvo jedne od skupina Glavne runde.

Portugal je prvak Europe, Sporting osvojio Ligu prvaka

Svoj smo san ispunili, a svi smo zajedno presretni što ćemo se boriti za finale - rekao je Marinko Mavrović. Za finale prvog futsal Eura Hrvatska U-19 igra protiv Portugala (16 sati, Sportklub 3)

Hrvatska potučena na početku Eura!

Hrvatska reprezentacija koja nas predstavlja na europskom prvenstvu koje se održava u Latviji, poražena je u prvoj utakmici od Španjolske sa 3:0.