ANKETA Zbog čijih odbojkašica se znojite? (FOTO)

Odbojka 12. lip 201820:42 > 20:50
Alexandre Schneider/Getty Images

Utorak je, počeo je novi tjedan natjecanja u Ligi nacija za odbojkašice. Vjerujemo kako u programu Sportkluba proteklih tjedana vjerno pratite djevojke. Sada ste već dovoljno iskusni kako biste nam mogli odgovoriti na teško pitanje koje smo vam pripremili...

O čemu je riječ?

Kako ste sigurno već dobro proučili sve reprezentacije, od njih 16 koje sudjeluje na premijernom izdanju Lige nacija, smatramo vas dovoljno stručnima da nam ponudite odgovor na pitanje koje nećemo svrstati izravno u kategoriju sporta.

Odbojka je jedan od najdinamičnijih i najatraktivnih sportova, plijeni brzinom, a u ženskom izdanju i situacijama koje će vam oči zalijepiti za TV zaslon čak i ako odbojku pratite samo na plaži vašeg ljetnog odmarališta.

I baš zato vrijeme je da odlučite koja vas se reprezentacija svojom ženstvenošću najviše dojmila u protekla četiri tjedna natjecanja, a evo danas je pri kraju prvi dan petog.

Kliknite na reprezentaciju koja najviše odgovara vašim standardima ženske ljepote, podijelite mišljenje s nama. U nastavku smo vam pripremili nekoliko primjeraka reprezentacija koje sudjeluju u Ligi nacija, ali nemojte da vas ti kadrovi smetnu s unaprijed odabranog puta!

Uostalom, ako još niste sigurni, ako biste nekim djevojkama htjeli pružiti drugu… ili bolje reći, petu priliku – ne žurite. Odbojkaška akcija na Sportklubu tek je počela. U sutrašnjem (srijeda) programu možete pogledati čak osam utakmica, s početkom u 17 sati i završetkom kasno iza ponoći.

Žurbe nema. Daljinski u ruke i dobro napnite oči.

Koki Nagahama/Getty Images
Christopher Jue/Getty Images