Trener Mladosti za SK: Radimo dobro, ali ima još posla

Odbojka 9. lis 201922:02 > 22:19
sportklub

Odbojkašice zagrebačke Mladosti slavile su u Ligi prvaka sa 3:0 protiv Khimika, po setovima rezultat je bio 25:17, 25:17, 27:25.

Reuters/Tim Wimborne

Nakon utakmice novinar Sportkluba Tomislav Trtanj razgovarao je s trenerom Mladosti Sašom Ivaniševićem.

Kao i kod svih ženskih ekipa problem je prijem, zato smo se nadali odličnom servisu. Mi smo se dobro pripremali i sve je dobro funkcioniralo. Radimo zadnje tri godine puno na obrani, u hrvatskom prvenstvu to sjajno funkcionira, ali u europskim okvirima ima još posla. Dugo pratim Khimik, a onda odjednom oni promjene šest igračica i morao sam sve iz početka. Ipak, sve je dobro završilo“, rekao je trener Mladosti.

Kapetanica Mladost Iva Jurišić smatra kako utakmica nije bila lagana, unatoč pobjedi od 3:0.

Pobijedili smo, a sad trebamo još jednu pobjedu. Nije bilo lagano, kod njih može svašta biti, ali očekujemo pobjedu. Još mi je draže što je treći set bio neizvjestan, pokazale smo tada karakter“, rekla je kapetanica Mladosti.