Fener dobio tri penala u manje od 25 minuta

Turska 19. kol 201921:06 > 21:17
Chris McGrath/Getty Images

U utakmici prvog kola turskog nogometnog prvenstva Fenerbahce je dočekao sastav Gaziantepa i došao do prvih bodova

Fenerbahce je za razliku od ostalih velikana turskog nogometa uspješno otvorio novu sezonu i na domaćem terenu porazio Gaziantep s visokih i uvjerljivih 5:0. Strijelci za Fener bili su Moses u šestoj, Muriqi u 17., legendarni Emre Belozoglu u 24., Dirar u 74., te Kadioglu u 88. minuti.

Međutim, posebnu pozornost privukla su čak tri dosuđena kaznena udarca za Fener u prvih nepunih 25 minuta. Prvi je Moses iskoristio u šestoj minuti, pa je isti igrač u 13. minuti promašio penal, a u 23. je minuti Emre Belozoglu pogodio s bijele točke.

Penalu je prethodilo igranje jednog defanzivca rukom, a VAR je ustanovio da je ono dovoljno da se pokaže na jedanaesterac.

Jesu li svi penali uopće ispravno dosuđeni, prosudite sami.