16.03.2019 | 23.16

Pogledajte kako je Vidin sin zaludio navijače Bešiktaša

Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta za domaćina, no nakon utakmice svi pričaju o njegovom sinu Davidu

Bešiktaš je u 26. kolu turskog prvenstva svladao Goztepe 1:0 golom Buraka Yilmaza u 46. minuti.

Domagoj Vida odigrao je svih 90 minuta za domaćina, a nakon utakmice svi pričaju o njegovom sinu Davidu.

On se nakon utakmice našao na travnjaku Vodafone Arene gdje je s loptom krenuo prema golu. Navijači Bešiktaša pratili su njegove poteze, a kada je zabio nastala je erupcija oduševljenja.

Uostalom, kako je to izgledalo pogledajte u videu.