27.02.2019 | 15.04

VIDEO Ivković je zavapio: Najgori kiks svih vremena!

Galatasaray Istanbul

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala turskog kupa, drugoligaš Hatayspor je slavio protiv turskog velikana Galatasaraya sa 4:2, ali to im na kraju nije bilo dovoljno za senzaciju jer su u prvom susretu izgubili sa 2:0 i ispali zbog pravila gola u gostima.

Galatasaray

Paolo Bruno, Getty Images Sport

Galatasaray

Ne bi prolazak Galatasaraya u polufinale turskog kupa protiv drugoligaša bila neka vijest, ali način na koji su primili četvrti pogodak koji je donio veliku nervozu u njihove redove pred sami kraj je zaista za pamćenje. Igrala se 84. minuta kada je igrač Hatayspora ubacio loptu u peterac vrlo slabom brzinom i vratar Galtasaraya Cipe je možda i najgorom reakcijom sezone dopustio da mu se lopta kroz ruke i noge ušeta u gol.

Mislio je vratar Galatasaraya da ta njegova greška ipak neće rezultirati pogotkom jer je prvotno suđen gol aut zbog toga jer se mislilo da je lopta prije ulaska u peterac izašla u gol-aut. Međutim, nakon nekoliko minuta i provjeravanja sudaca u VAR roomu ispostavilo se da lopta nije cijelim obujmom izašla van igrališta i pogodak je priznat.

Tada slijedi reakcija za pamćenje našeg Ivana Ivkovića koji je kroz gromoglasni smijeh izjavio: "Ovo je najgora vratarska reakcija svih vremena!" Je li to zaista tako, pogledajte u video prilogu...