Fener tone sve dublje, zakucani su za dno lige…

Turska 17. pro 201819:58 > 20:06
Chris McGrath Getty Images Sport

U posljednjem susretu16. kola turske Superlige Fenerbahče ni u četvrtom vezanom prvenstvenom susretu nije uspio doći do pobjede, na svom terenu je remizirao za Erzurumom.

Domaćinu nije bilo dovoljno ni vodstvo od 2:0, koje su mu donijeli Ayew u 18. i Martin Škrtel četvrtim golom sezone u 27. minuti.

S tim rezultatom Fener je otišao na odmor, ali u drugom poluvremenu sasvim druga slika, ona na koju su se navijači Fenerbahčea gotovo navikli ove sezone. Prvo je već u 48. minutI Emrah Basan smanjio na 2:1. Nekako je Fener i pored bolje igre gostiju, držao vodstvo i djelovalo je da će na kraju ipak uzeti važna tri boda, ali je njemački napadač Leonard Thy u drugoj minuti nadoknade šokirao domaćine i uzeo im bitna dva boda.

Obje ekipe ostaju poravnate u zoni ispadanja sa po 15 bodova. Erzurum je 16. a Fenerbahče 17. dok 15. Akhisar, prvi iznad zone ispadanja bježi bod.