Pepe – ima lice koje želimo udariti, ali je ljudina!

Turska 16. pro 201810:56 > 10:57
Julian Finney/Getty Images

Portugalski nogometaš odlučio je raskinuti ugovor s Bešiktašom zbog teške financijske situacije u kojoj se klub nalazi.

SK

Naime, u klupskoj upravi nisu uspjeli osigurati visoke plaće nekolicini igrača, među kojima je i Pepe.

Prije nego je raskinuo ugovor i napustio klub, Portugalac se pobrinuo da ga pamte po dobru. Naime, prema pisanju španjolskih medija, Pepe se pobrinuo da zaposleni u trening centru dobiju posljednje plaće, među kojima su kuhari i ljudi zaduženi za održavanje terena. Sredstva je osigurao iz svog džepa.

35-godišnji obrambeni igrač odigrao je 52 utakmice za Bešiktaš, a postigao je sedam golova. Za portugalsku reprezentaciju odigrao je 103 utakmice i postigao isto toliko pogodaka. Najveći dio internacionalne karijere proveo je u Realu iz Madrida, a mi ga najviše po pogotku kojeg je postigao Hrvatskoj ovog rujna u prijateljskoj utakmici u Faru.