Turska: Fenerbahče blizu dna, opet bez pobjede

Turska 3. pro 201820:10 > 20:12
Carlos Rodrigues/Getty Images

Nogometaši Fenerbahčea i Kasimpaše odigrali su neriješeno 2:2 u utakmici 14. kola turske Superlige.

U vrlo sadržajnom i uzbudljivom susretu na Ulker Areni, domaćin je propustio priliku pobjedom se odmaknuti od zone ispadanja, dok je gost nastavio sa serijom dobrih rezultata i ostaje na drugoj poziciji na tablici.

Već u sedmoj minuti, poslije igranja rukom Isle dosuđen je kazneni udarac za Kasimpašu, ali je udarac Diagnea obranio vratar Tekin. U nastavku je Eduok zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog zaleđa.

Ipak, u 22. minuti Diagne uspjeva zatresti mrežu sjajnom reakcijom glavom poslije asistencije Trezeguea. Eduok je potom propustio veliku priliku, da bi Fenerbahče u posljednje tri minute prvog poluvremena preokrenuo rezultat.
Prvo je izjednačio Neustedter u 44. minuti, da bi u trećoj minuti nadoknade autogol postigao Ozgur.

Potpuno zasluženo Kasimpaša je izjednačila, a novi gol postigao je Diagne.