Basaksehir srušio Besiktas i ostao na vrhu

Turska 3. stu 201818:58 > 19:08
Clive Brunskill, Getty Images

Nogometaši Basaksehira svladali su Besiktas rezultatom 1:0 u 11. kolu turskog prvenstva, pa su se izdvojili na vrhu ljestvice s 24 boda.

Jedini strijelac na stadionu “Fatih Terim” u Istanbulu bio je Moldavac Alexandru Epureanu u 18. minuti na dodavanje Edina Višće iz kornera. Igrač iz BiH je upisao petu asistenciju u sezoni.

Basaksehir je vezao treću uzastopnu pobjedu pa ima četiri boda više na vrhu ljestvice, od pratitelja Galatasaraya i Antalyje, koji imaju po 20 bodova.

Antalya je u subotu pobijedila na gostovanju kod Kasimpase sa 2:1, a strijelci za momčad s obala Sredozemnog mora su bili Diego Angelo u 43. minuti i Souleymane Doukara u 83. minuti iz kaznenog udarca. Gol za domaćina postigao je Sari u 23. minuti.

U trećoj utakmici dana Akhisar i Erzurum su igrali 1:1.