15.04.2018 | 20.17

Galatasaray bolji od Bašakšehira, sjajan gol Mariana

Galatasaray SK

Derbi 29. kola turske Superlige pripao je Galatasarayju.

Galatasaray je s 2:0 svladao Bašakšehir u derbiju kola Superlige Turske i nakon njega ima bod više od Bešiktaša i Bašakšehira na ljestvici.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu na Turk Telekom areni, ali navijačima domaćina to je bilo nevažno nakon 60. minute i fenomenalnog gola Mariana. Pobjedu Galate potvrdio je Aziz u prvoj minuti nadoknade. Aziz je bio najviši u skoku nakon kornera.

Istanbulski derbi za pamćenje, čudesan povratak Fenera

Spektakularan susret odigrali su Bešiktaš i Fenerbahče u 23. kolu turske Superlige. Iako je domaćin na poluvremenu vodio 3:0, na kraju je završeno 3:3.

Feghouli 'kod Erdoğana' zabio prvi hat-trick u životu!

Na našem prvom kanalu gledali ste kako su nogometaši Galatasaraya pobijedili Kasimpašu na gostovanju gdje su slavili sa 4:1 u utakmici 22. kola turske Superlige, ujedno i gradskom derbiju.

Je li ovo moguće? Promašio prazan gol s jednog metra

U utakmici 19. kola turskog prvenstva između Basaksehira i Kasimpase, vidjeli smo promašaj sezone u režiji veznog nogometaša Basaksehira Marcija Mossora. POGLEDAJTE VIDEO U PRILOGU

Rijetko viđeno divljaštvo na košarkaškim terenima

U dvoboju turskog košarkaškog prvenstva između Darussafake i Turk Telekoma viđena je nevjerojatna divljačka scena. Naime, igrač Darussafake Michael Eric je loptom u prsa prvo pogodio jednog igrača Telekoma, a nakon toga glavom udario drugog. Pogledajte kako je to izgledalo u videu.