Nogomet 15.04.2018 | 20:17

Galatasaray bolji od Bašakšehira, sjajan gol Mariana

Galatasaray SK

Derbi 29. kola turske Superlige pripao je Galatasarayju.

Galatasaray je s 2:0 svladao Bašakšehir u derbiju kola Superlige Turske i nakon njega ima bod više od Bešiktaša i Bašakšehira na ljestvici.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu na Turk Telekom areni, ali navijačima domaćina to je bilo nevažno nakon 60. minute i fenomenalnog gola Mariana. Pobjedu Galate potvrdio je Aziz u prvoj minuti nadoknade. Aziz je bio najviši u skoku nakon kornera.

Podjela bodova u živom derbiju bez incidenata

U posljednoj utakmici, ujedno i derbiju šestog kola turske Superlige, Fenerbahče i Bešiktaš su podijelili bodove (1:1) i na taj način domaćin je nastavio seriju neporaženosti u međusobnim utakmicama na svom stadionu.

Kronologija rivalstva: Bešiktaš – Fenerbahče (SK1, 20h)

Ususret velikom turskom derbiju, kojeg večeras pogledajte u programu Sportkluba uz komentar Ivana Hodobe, donosimo pregled svih incidenata koji su se javljali u recentnim utakmicama ovih velikih suparnika.

Prvak započinje novu sezonu turske lige ( SK3 20:30)

Prošlogodišnji prvak Turske momčad Galatasaraya danas otvara novu sezonu utakmicom u gostima protiv novog prvoligaša Ankaragucua. Utakmicu naravno možete pratiti na trećem programu Sportkluba od 20:30h.

VIDJELI SMO Wilbekin promašio pobjedu,Efes u polufinalu

Košarkaši Efesa pobijedili su Darušafaku u gostima 79:78 i sa 2-0 u pobjedama plasirali su se u polufinale doigravanja turske Superlige. Utakmicu ste mogli gledati u programu Sportkluba 1 uz komentar Vlade Radičevića.