Nogomet 15.04.2018 | 20:17

Galatasaray bolji od Bašakšehira, sjajan gol Mariana

Galatasaray SK

Derbi 29. kola turske Superlige pripao je Galatasarayju.

Galatasaray je s 2:0 svladao Bašakšehir u derbiju kola Superlige Turske i nakon njega ima bod više od Bešiktaša i Bašakšehira na ljestvici.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu na Turk Telekom areni, ali navijačima domaćina to je bilo nevažno nakon 60. minute i fenomenalnog gola Mariana. Pobjedu Galate potvrdio je Aziz u prvoj minuti nadoknade. Aziz je bio najviši u skoku nakon kornera.

VIDJELI SMO Wilbekin promašio pobjedu,Efes u polufinalu

Košarkaši Efesa pobijedili su Darušafaku u gostima 79:78 i sa 2-0 u pobjedama plasirali su se u polufinale doigravanja turske Superlige. Utakmicu ste mogli gledati u programu Sportkluba 1 uz komentar Vlade Radičevića.

Opet nula u velikom turskom derbiju

Nogometaši Fenerbahcea i Galatasarayja odigrali su susret bez golova u okviru 26. kola turskog prvenstva. Poslije ovog remija će Besiktas i Basaksehir imati priliku približiti se vodećem Galatasarayju na ljestvici. Upravo ta dva kluba igraju međusobno u nedjelju.

VIDJESMO: Bašakšehiru samo bod protiv Genčlerbirligija

U posljednjoj utakmici 23. kola turske Superlige, koju ste mogli gledati na Sportklubu 2 uz komentar Alena Selmana, Istanbul Bašakšehir na svom terenu je izgubio važna dva boda protiv Genčlerbirligija (1:1).

GLEDALI STE: Başakşehir raspoložen, opet preuzeo vrh

Nogometaši Istanbul Başakşehira vratili su se na prvo mjesto ljestvice turske Superlige nakon lake i uvjerljive pobjede 5: protiv Karabüka. Tu utakmicu gledali ste na Sportklubu 1 uz komentar Alena Selmana...