Opet nula u velikom turskom derbiju

Turska 17. ožu 201818:58 > 19:08
Burak Kara/Getty Images

Nogometaši Fenerbahcea i Galatasarayja odigrali su susret bez golova u okviru 26. kola turskog prvenstva. Poslije ovog remija će Besiktas i Basaksehir imati priliku približiti se vodećem Galatasarayju na ljestvici. Upravo ta dva kluba igraju međusobno u nedjelju.

Veliki turski derbi je još jednom bio daleko ispod očekivanja jer nije viđen nijedan pogodak, što je drugi uzastopni susret ovih rivala s rezultatom 0:0.

U utakmici na stadionu Fenerbahčea, domaći sastav je bio za nijansu bolji, imao je veći posjed lopte, a u prvom poluvremenu je imao dvije ozbiljnije prilike.

Gosti su zaprijetili prvi put tek u nadoknadi kada su najprije Maicon, a zatim i Belhanda bili blizu da zatresu mrežu Fenera. Navijači Fenerbahcea su inače desetak minuta ranije slavili gol koji je postigao Fernandao i to glavom, ali je on bio opravdano nepriznat jer je Brazilac bio u zaleđu.