Igor Tudor i službeno preuzeo Galatasaray

Turska 15. velj 201717:00 > 17:08
Vladimir Rys Photography/Getty Images

Hrvatski trener Igor Tudor postao je i službeno novi trener turskog velikana Galatasaraya.

Igor Tudor napustio je svoj dosadašnji klub Karabukspor i preuzeo Galatasaray. Nakon velikih protesta njegovog dosadašnjeg kluba Karabuksora i njihovog predsjednika, Tudor je ipak stigao u istanbulski klub.

Turski velikan je sve objavio na svojoj službenoj stranici na kojoj piše kako će Tudor dobiti 400.000 eura do kraja ove sezone, plus još milijun eura za sljedeću sezonu ukoliko zadani ciljevi budu ostvareni. Tudor se već upoznao i odradio prvi trening s novom momčadi.

Inače, Igor Tudor je drugi hrvatski trener na klupi Galatasaraya, prije njega na klupi istanbulskog kluba bio je legendarni Tomislav Ivić.

U dosadašnjoj trenerskoj karijeri Tudor je vodio Hajduk, PAOK i Karabukspor.