Vatreni vrlo dobri u pobjedama svojih klubova u Turskoj

Turska 1. stu 202020:08 > 20:12
Denis Doyle, Getty Images Sport

Hrvatski nogometni reprezentativci Domagoj Vida i Dario Melnjak odigrali su čitave utakmice za Besiktas, odnosno Rizespor u minimalnim 1-0 domaćim pobjedama u susretima 7. kola turskog prvenstva.

Vida je odigrao čitav susret za Beskitas u pobjedi protiv Yeni Malatyaspora kojom je njegov klub stigao na osmo mjesto ljestvice sa 10 bodova, šest manje od vodećeg Alanyaspora, dok je Malatyaspor 11. s osam bodova.

Domaći Bešiktaš je bio apsolutno nadmoćan svih 90 minuta, a jedini pogodak postigao je Kanađanin Cyle Larin u 55. minuti nakon lijepe asistencije Alžirca Ghezzala koji je u Istanbul došao na posudbu iz engleskog Premierligaša Leicestera.

Dario Melnjak je, pak, proveo svih 90 minuta na terenu u pobjedi svoje momčadi protiv Kayserispora.

U domaćoj momčadi igrao je cijelu utakmicu i donedavni stoper Dinama Emir Dilaver.  Rizespor, kojega s klupe vodi hrvatski trener Stjepan Tomas, sada je peti sa 11 bodova, dok je Kayserispor 17. sa šest. (h)