Neviđeno! Navijači skupili milijune eura za Balotellija

Turska 10. kol 202023:29 > 23:31
Claudio Villa / Stringer

Mario Balotelli mogao bi karijeru nastaviti u turskom velikanu Bešiktašu koji je prošlu sezonu završio na trećem mjestu turske lige

Posljednji angažman Balotelli je imao u Bresciji, ali se od sada već bivšeg člana oprostio na neslavan način. Otpušten je zbog kršenja discipline.

Pošto za menadžera ima Mina Raiolu kontroverznom Italijanu neće trebati dugo vremena da potraži novi klub. Već su u toku pregovori s Bešiktašom.

Navijači turskog velikana silno žele vidjeti Super Marija u svom voljenom klubu, te otišli su korak naprijed i prikupili oko 10 milijuna eura za njegovo dovođenje.

Bešiktaš ima ogromnih problema s financijama, ali izuzetno lojalne navijače koji su odlučili pomoći klubu koji će u predstojećoj sezoni igrati kvalifikacije za Ligu prvaka.

Hoće li im se san ispuniti saznat ćemo uskoro.