Prosinečkom propao novi angažman, ali ima tri ponude

Turska 3. kol 20209:18 > 9:23
sport klub

Robert Prosinečki bio je blizu promjene trenerske pozicije, ali ipak za sada ostaje u Kayserisporu

Robert Prosinečki već nekoliko mjeseci radi u Turskoj gdje s klupe vodi ekipu Kayserispora.

Prosinečki se posljednjih dana spominjao kao mogući trener Trabzonspora, ali su se u klubu s obala Crnog mora odlučili za drugu opciju.

Trabzonspor je na službenoj stranici potvrdio kako će ekipu u novoj sezoni voditi Eddie Newton koji je završio sezonu nakon što je prethodno ekipu nasputio Huseyin Cimsir.

Tako Prosinečki za sada ostaje na klupi Kayserispora koji će zahvaljujući odluci nogometnog Saveza da ne bude ispadanja i dalje igrati u Superligi. U ovom trenutku Prosinečki će i pričekati razgovor s predsjednicom Kayserispora. Traži pojačanja, ali pojavila se mogućnost i  Žuti preuzme novog superligaša, ekipu Hatayspora. Tu je i još jedan turski klub, zasad ga ne želi otkriti.