Žuti na šokantan način izgubio i skliznuo u crvenu zonu

Turska 9. srp 202019:49 > 19:51
Valerio Pennicino/Getty Images

Robert Prosinečki i njegov Kayserispor doživjeli su težak poraz u važnoj utakmici za ostanak u elitnom razredu turskog nogometa.

.Kayserispor je gostovao kod Rizespora, a domaćin je pobjedom izborenom u sudačkoj nadoknadi prestigao klub našeg Žutog na 15. poziciji koja garantira ostanak u 1. ligi.

Poveo je Rizespor u 11. minuti pogotkom Samua, no u 32. minuti Kayserispor se vraća golom Angela.

U 75. minuti Kayserispor ostaje s igračem manje jer je Campanharo isključen zbog drugog žutog kartona, no u 87. minuti ipak postižu pogodak preko Kravetsa za koji se činilo da će im donijeti nova tri boda.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi totalni šok! U 92. minuti Garmash je poravnao na 2:2, a samo minutu kasnije Fernandes je zabio za konačnih 3:2 i veliku pobjedu domaćina.