Mandžukić napušta Katar, blizu je dogovora s Galatom

Turska 4. lip 202012:30 > 12:31
Julian Finney/Getty Images

Avantura Marija Mandžukića u Kataru se bliži kraju nakon samo šest mjeseci.

Ovu vijest je potvrdio i katarski Al Kass Sport, koji je naveo da je Mandžukić već obavio razgovor sa čelnicima Al Duhaila, sa željom da napusti Katar i vrati se u neki od europskih klubova, a prva opcija je Galatasaray, piše turski Haberler.

Kolege iz Turske tvrde da je realizacija transfera jako blizu, da je Fatih Terim menadžer Galatasaraya već obavio razgovor sa Super Mariom, da je načelan dogovor postignut, te da je ostalo da se definiraju detalji kako bi se transfer realizirao.

Da je povratak u Europu izvjesna opcija, potvrdio je u Mandžukićev saigrač Mehdi Benatia, koji je naglasio da Mario nema problema u Kataru, ali da osjeća veliko nezadovoljstvo jer nije navikao igrati pred polupraznim tribinama.

34-godišnji nogometaš je za katarski klub odigrao šest utakmica i pritom postigao jedan pogodak.