Kalinić napušta Romu i seli u Tursku?

Turska 21. svi 20209:26 > 9:30
Martin Rauscher - SEPA.Media/Getty Images

Hrvatski nogometaš Nikola Kalinić mogao bi uskoro pojačati turski Fenerbahče.

Kalinić je trenutno na posudbi u Romi kao član Atletico Madrida, no po svemu sudeći neće se dugo zadržati. U tekućoj sezoni najčešće je dobio ‘mrvice’ trenera Fonsece jer je apsolutno prvi napadača kluba Edin Džeko. Već se pričalo o tome hoće li ga Atletico Madrid vratiti s posudbe, ali ni Simeone ne računa na njegove usluge.

Prvo se Kalinić poezivao s klubovima iz Serie A Napolijem i Laziom, ali pandemija koronavirusa je zaustavila te priče.

Sada se u sve uključio i Fenerbahče koji se želi pojačati kako bi u sljedećim sezonama konkurirao za naslov prvaka.

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Turci vjeruju da ga mogu privući, a otkupa klauzula navodno je devet milijuna eura što i nije malo za igrača koji već godinama ne igra u kontinuitetu i najčešće ulazi s klupe.

Kalinić s Atletico Madridom ima ugovor do 2021. godine.