Koronavirus ne miruje: Galatasaray prekinuo treninge

Turska 15. svi 202015:45 > 15:50
sportklub

Turski nogometni savez je prošli tjedan objavio da će se prvenstvo nastaviti 12. lipnja bez gledatelja, gotovo tri mjeseca nakon prekida zbog pandemije koronavirusa.

Turski prvoligaš, branitelj naslova prvaka, Galatasaray je u petak objavio da je prekinuo sve treninge jer u svojim redovima ima jednog zaraženog koronavirusom.

Kako javlja agencija dpa, Galatasary je na šest dana prekinuo sve treninge jer je jedan od zaposlenika kluba bio pozitivan na koronavirus.

Lars Baron/Getty Images

Rezultate testiranja svih zaposlenika kluba, igrača i trenera su objavili u četvrtak na svom Twitter računu.