Bjelica sve dogovorio s velikanom, ostala formalnost

Turska 28. tra 202020:55 > 21:02
sportklub

Brojni turski mediji, a prije svih ugledni TRT Sport tvrde da je hrvatski trener Nenad Bjelica na korak od preuzimanja Fenerbahčea.

Bjelica je na korak od preuzimanja istanbulskog velikana, a stigla je i potvrda te tvrdnje.

Fenerbahče je dao verbalnu ponudi Bjelici. Čelnici kluba u stalnoj su telefonskoj vezi s hrvatskim stručnjakom. Bjelica smatra da su predstavljeni uvjeti zadovoljavajući i da ih može prihvatiti“, piše poznati turski sportski novinar Yagiz Sabuncoglu.

Tako će bivši trener Dinama, koji je naglo sporazumno raskinuo ugovor s “Modrima”, odmah ponovno na klupu.

Očekuje se skori sastanak Uprave kluba. Kada se to dogodi, konačna odluka bit će donijeta u najkraćem roku i potom službeno prezentirana“, pišu turski mediji.

Povezano