Gazzetta: Balotelli radi iznenađujući transfer

Turska 13. tra 202014:56 > 14:59
Marco Luzzani/Getty Images

Zločesti dečko svjetskog nogometa Mario Balotelli pred početak ove sezone stigao je u Bresciju kao slobodan igrač.

Balotelli je bio bez kluba nakon što mu je istekao ugovor s Marseilleom, a onda se odlučio vratiti u Italiju i potpisati za Bresciju. No, Super Mario ni u ovom klubu nije mogao bez skandala zbog čega je gotovo sigurno da će na ljeto ponovo tražiti novi klub.

La Gazzetta dello Sport objavio je danas da će Balotelli najvjerojatnije napustiti Bresciju, a kao novu destinaciju navode Tursku. Veliki interes za ovog 29-godišnjeg napadača pokazao je Galatasaray.

Balotelli ima ugovor na još dvije godine s Brescijom koja ga je spremna pustiti za oko deset milijuna eura. Galatasaray je već u kontaktu s Minom Raiolom koji je poručio da Super Mario nema ništa protiv odlaska u Tursku.

Alexander Scheuber/Bongarts/Getty Images

On je u dosadašnjem dijelu Serie A u dresu Brescije odigrao 19 utakmica i postigao je pet golova.