Muke po Prosinečkom: Ni derbi začelja nije dobio

Turska 9. velj 202013:59 > 14:03
Huseyin Caglar/EuroFootball/Getty Images

Prosinečki je u šest utakmica na klupi Kayserispora upisao tri neriješena meča i tri poraza, a njegova momčad se nalazi na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice.

EuroFootball, Getty Images

Nogometaši Kayserispora koje od ove godine vodi Robert Prosinečki  su danas dva puta vodili protiv Analyaspora (nalazi se na petanestom mjestu sa sedam bodova više od Kayseispora), ali na kraju je dvoboj 21. kola Super lige završen bez pobjednika (2:2).

Mensah je domaćim donio vodstvo u 41. minuti iz penala, da bi nakon novog kaznenog udarca u nadoknadi prvog poluvremena gosti izjednačili preko Gumuša.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme Kayserispor je poveo s 2:1 golom Pedra Henriquea, ali gosti u 83. minuti preko Fredyja dolaze do gola za 2:2 i jednog boda.