Prosinečki u Tursku doveo kapetana Rijeke

Turska 8. sij 202019:14 > 19:19
AFP/Getty Images/UEFA

Kvržića će u Turskoj trenirati donedavni izbornik BiH Robert Prosinečki, koji se vratio u klub koji je prethodno već vodio u svojoj trenerskoj karijeri.

Zoran Kvržić postao je novi igrač Kayserispora.

Predsjednica turskog kluba Berna Gözbaşı objavila je na svom Twitteru fotografiju s donedavnim dokapetanom Rijeke i Cenkom Sahinom, napadačem koji je kao slobodan igrač stigao iz St. Paulija.

Rijeka je od ovog transfera zaradila između 300 i 500 tisuća eura, dok je 31-godišnji nogometaš potpisao dvogodišnji ugovor.

Spomenuta predsjednica klub je preuzela prije godinu dana i od tada u Kayserispor pokušava dovoditi jeftine, ali kvalitetne igrače što je u modernom nogometu teško, ali većini klubova i jedini način preživljavanja.

“Dobili smo jednu ponudu za Zorana. Kad smo na ljeto produljivali ugovor s njim, ostao je jedan džentlmenski dogovor da ako klub dobije ponudu do određene cifre, a Zoran bude izuzetno zadovoljan uvjetima, klub će mu dati priliku da riješi egzistencijalna pitanja transferom u inozemstvo zbog svega što je napravio za Rijeku proteklih godina”, kazao je zamjenik sportskog direktora HNK Rijeke Ivan Mance u ponedjeljak na okupljanju ekipe pred početak priprema.