Neumoljivi Falcao odmah postao miljenik navijača Galate

Turska 13. ruj 201921:28 > 21:36
Printscreen

Radamel Falcao upisao se u strijelce po prvi put od kako je nogometaš Galatasaraya. Ta momčad slavila je protiv Kasimpaše 1:0 u četvrtom kolu turske Superlige.

U prvom poluvremenu je Galatasaray došao do jedinog gola u 38. minuti. Novi napadač turskog prvaka Radamel Falcao je šutirao sa više od 20 metara od gola, a loptu je poslije njegovog šuta zakačio Ben Jusef. To je prevarilo golmana gostiju i Galatasaray je poveo 1:0.

Domaćin se dosta mučio, ali je ostvario drugu pobjedu posle koje ima sedam bodova. Iz prva dva kola je Galatasaray imao samo jedan bod, Kasimpaša je i dalje pri dnu tablice. Tijekom meča je bilo nekoliko prilika na obje strane, igralo se dinamično, a najbolju šansu da poveća vodstvo Galate imao je baš Falcao.

U ovom susretu se vidjelo da će Kolumbijac biti veliko pojačanje aktualnom prvaku, kojem slijedi i susret Lige prvaka protiv Club Bruggea sljedećeg tjedna. Galatasaray je inače rasprodao sve ulaznice za ovaj susret upravo zbog debija Radamela Falcaoa.