Bomba u susjedstvu: Balotelli stiže u Crvenu Zvezdu?

Claudio Villa/Getty Images

Kontroverzni napadač trenutno igra za Bresciju, a sa Stankovićem je igrao 2010. godine u Interu. Od ljeta je slobodan nogometaš i nema prepreka pri eventualnom transferu.

Dejan Stanković, bivši igrač Intera i novi trener beogradske Crvene Zvezde će učiniti sve da pojača trenutni igrački kadar, a u srpskim medijima kao bomba je odjeknula informacija da bi u Beograd mogao stići 29-godišnji talijanski napadač Mario Balotelli.

Kontroverzni napadač trenutno igra za Bresciju, a sa Stankovićem je igrao 2010. godine u Interu. Od ljeta je slobodan nogometaš i nema prepreka pri eventualnom transferu.

Već ranije su iz Brescije istaknuli da Balotelli može u siječnju birati novi klub pošto su u klubu nezadovoljni njegovim uslugama, a trenutno u ovom klubu ima plaću od 900.000 eura godišnje.

Stanković se o ovom pitanju nije oglašavao, no jasno je da svojim znanjem, reputacijom i vezama može učiniti mnoge stvari za klub koje do sada nisu bile realne.

Ove sezone u Seriji A Balotelli je upisao 12 nastupa uz četiri pogotka. Nastupao je i za Marseille, Nice, Liverpool, AC Milan, Man. City, Inter…