Posuđeni napadač Dinama riješio slovenski derbi začelja

Slovenija 24. velj 202010:43 > 10:46
Nathan Stirk/Getty Images

Mladi hrvatski reprezentativac primio je loptu i snažnim udarcem neobranjivo pogodio pored golmana Tabora i tako ekspresno ostavio traga u slovenskoj ligi, tek što je došao na posudbu.

Mladi Dinamov napadač Roko Baturina ovog je zimskog prijelaznog roka poslan na posudbu u slovenskog prvoligaša Brava, a njegov učinak stigao je ekspresno po dolasku.

Baturina je jučer debitirao za novi klub, a ušao je u 80. minuti. Igraču Dinama na posudbi malo je trebalo da dođe do prvijenca. U 84. minuti Baturina je zabio za pobjedu od 2:1 Brava protiv Tabora.

Mladi hrvatski reprezentativac primio je loptu i snažnim udarcem neobranjivo pogodio pored golmana Tabora.

Baturina ima samo jedan nastup u HNL-u za seniore Dinama, a u drugoj momčadi je bio u prvom sastavu i u 13 nastupa sakupio je pet pogodaka. U mlađim momčadima Dinama su i njegova dva mlađa brata, Martin i Marin.